Merülj el a részletekben! — meglepetésekkel várunk a Konyhakiállításon
Minőségi termékeket, világszínvonalú újdonságokat és izgalmas programokat kínál Magyarország egyetlen konyhai témájú nagykiállítása 2023. március 3. és 5. között, a Budapest Sportarénában. A szakma hazai képviselői itt mutatják be legfrissebb bútoraikat, kis- és nagygép újdonságaikat, eszközeiket a nagyközönség számára.
Az Ajtógyár / Kilincsgyár gyönyörű beltéri ajtókkal, kilincs és bútorfogantyú különlegességekkel készül 27a standján.
Szabvány ajtók mellett kipróbálhatsz prémium toló‑, nyíló‑, illetve üvegajtókat.
A vásárlók egyik egyik kedvencétől, a kitűnő ár-érték arányú Pascal beltéri ajtó márkától két ajtócsaládot mutatunk be. Az egyedi ajtókat gyártó Full Doors egy díszcsíkos, egy teli és egy intarziás modelljét lehet majd kipróbálni. Standunk „ajtósorán” a különleges esztétikai élményt nyújtó, cseh gyártású JAP is képviselteti magát a Master Exclusive és két, az Idea ajtócsaládba tartozó modellel.
Áruházunk büszkeségét, a piacon egyedülálló Jan prémium egyik lélegzetelállító, a Sicis Vetrite Boulder üvegével kombinált modellje is megtekinthető. Ez utóbbi üveg színmintáiból is bemutatunk, több mint ötven félét.
Kilincs és bútorfogantyú kínálatunkból egyaránt bemutatunk impozáns — és kedvező árú -, illetve exkluzív kollekciókat is. Lesznek olyan márkák is, melyek a kiállításon debütálnak.
Igazi kuriózum lesz a Massimiliano Raggi tervezte, mozaikból vagy Vetrite üvegből készült ajtóhúzók. A kiváló minőségű mozaikok és innovatív üvegfelületek létrehozására és gyártására szakosodott Sicis fő ihletforrása a márka központjának otthont adó Ravenna, a mozaik történelmi fővárosa.
Folytatva az exkluzív márkák sorát: a Glass Design kilincs és bútorfogantyú kollekciói modern- és természetes nyersanyagok vegyes felhasználásával készülnek. Az olasz dizájnnak és gyártási folyamatoknak köszönhetően magukon hordozzák a kézműves hagyományok gazdagságát, így például a muránói üvegmesterek tudását.
Az Ajtógyár / Kilincsgyár áruház Magyarországon elsőként mutatja a Fusital és a Valli&Valli fantasztikus termékeit. Az olasz márkák fél évszázada kínálnak olyan fogantyúkat, melyek a legjelentősebb olasz és nemzetközi építészekkel és tervezőkkel való együttműködésből születtek.
A portugál PullCast ékszertervezők általi, kézzel készített kollekciók gyártási folyamatában a mai napig jelen van a kézművesség és a hagyományos feldolgozási technika. A díszes termékek vonzzák a tekintetet. Vigyázat, veszedelmes csábítók!
A dán Furniapart nemzetközileg elismert tervezőkkel dolgozik a termékek fejlesztésén: évente több fogantyú-kollekciót készít, és meghatározza a legújabb trendet. A kollekciókban egyaránt megtalálható zamak, de akár bambusz fogantyúk is.
A dnd „Építészet a kéznek” mottója hűen tükrözi hitvallásukat. A cég termékei annyira különlegesek, mint az a számos lelkes tervező, akik ötleteikkel és álmaikkal segítik a kilincsek születését.
ELÉRHETŐSÉG
https://www.konyhakiallitas.hu/
info@konyhakiallitas.hu
HELYSZÍN
Budapest Sportaréna
1143 Budapest, Stefánia út 2.
MEGKÖZELÍTHETŐSÉG
2‑es metró, 1 és 1A villamosok, 75, 77, 80 és 80A trolibuszok, 95, 130 és 195 buszok. Közel van a Stadion helyközi autóbusz pályaudvar.
A Budapest Sportaréna 1150 férőhelyes parkolóházába az Ifjúság útjáról lehet behajtani.
NYITVATARTÁS
Péntek 10 — 18
Szombat 10 — 18
Vasárnap 10 — 18
PRAKTIKUS INFORMÁCIÓK
Belépő: a belépés 6 éves korig ingyenes! A jegyekkel kapcsolatban minden információt megtalálsz a jegyek oldalon.
A helyszínen belépőjegy a Budapest Aréna Jegypénztárban vásárolható (külön épület a Puskás Ferenc Stadion metrómegálló közelében 50 méterre az Aréna főbejáratától).
Étel és ital: a Budapest Aréna területén található büfében finom falatokkal, hideg üdítővel és kávéval várnak.
Fizetés: Budapest Aréna területe alapvetően készpénzmentes, így például a ruhatár szolgáltatást kártyával vagy mobilapplikáció segítségével tudod igénybe venni. Emellett viszont érdemes készpénzzel is készülni az Expóra, mivel kiállítóink jelentős részénél csak így tudsz fizetni a kiválasztott darabokért.











